top of page

Afirmácie - zázrak na počkanie

Updated: Jan 8, 2022

Na kurzoch spolu pozeráme videá, kde rodiace maminky majú okolo seba krásne farebné kartičky s motivačnými vetami a učíme sa, že na každý strach, obavu, neistotu dokážeme vytvoriť podporujúcu afirmáciu.

Pôrodné afirmácie, tehotenské afirmácie, afirmačné kartičky

Z vlastnej skúsenosti viem, ako môžu správne afirmácie pomôcť "preprogramovať" myseľ v akejkoľvek životnej situácii a počas tehotenstva a pri pôrode fungujú dokonale. Tehotenstvo je obrovská príležitosť ženy pracovať na sebe, rásť, vyriešiť staré krivdy a bolesti. Na jeho konci nastane jedna z nádherných životných premien, zo ženy sa stane matka. Skús sa nad tým zamyslieť, čo by si chcela mať v živote vyriešené, čo ťa ťaží, čo by si nechcela preniesť na svoje dieťatko? Všetko sú to veci, ktoré ti bránia absolútne sa tešiť na túto novú etapu a asi budeš prekvapená, ale bránia ti aj mať pokojný, harmonický a bezbolestný pôrod bez liekov.


Nájdi vo svojom podvedomí tieto prekážky a poďme na nich spolu pracovať. Zostavila som sadu 20 afirmačných kartičiek, ktoré sú nádherné, jemné, farebné a obsahujú 20 afirmácií k tehotenstvu a pôrodu. Čím skôr s nimi začneš pracovať, tým budeš bližšie k nádhernému prirodzenému pôrodu.


Ako s kartičkami pracovať?

Zaves si ich na miesto, kde ich budeš mať stále na očiach, napríklad na zrkadlo, chladničku, dvere na záchode :) Môžeš ich rozvešať po celom byte alebo si môžeš urobiť vlastnú tapetu. Buď kreatívna a urob si z toho malý projekt. Každý deň si afirmácie opakuj, v duchu, nahlas, čítaj ich. Rob to dovtedy, kým im neuveríš a nepocítiš v hrudi pocit, že toto je tvoje presvedčenie a abslútne mu veríš. Vezmi si ich k pôrodu a sústreď sa na ne pri predýchaní každej vlny, pri akejkoľvek nepohode alebo vyrušení.

Pôrodné afirmácie, tehotenské afirmácie, afirmačné kartičky
Pôrodné afirmácie, tehotenské afirmácie, afirmačné kartičky

679 views0 comments
bottom of page