top of page

Afirmácie - zázrak na počkanie

Updated: Jan 8, 2022

Na kurzoch spolu pozeráme videá, kde rodiace maminky majú okolo seba krásne farebné kartičky s motivačnými vetami a učíme sa, že na každý strach, obavu, neistotu dokážeme vytvoriť podporujúcu afirmáciu.

Pôrodné afirmácie, tehotenské afirmácie, afirmačné kartičky

Z vlastnej skúsenosti viem, ako môžu správne afirmácie pomôcť "preprogramovať" myseľ v akejkoľvek životnej situácii a počas tehotenstva a pri pôrode fungujú dokonale. Tehotenstvo je obrovská príležitosť ženy pracovať na sebe, rásť, vyriešiť staré krivdy a bolesti. Na jeho konci nastane jedna z nádherných životných premien, zo ženy sa stane matka. Skús sa nad tým zamyslieť, čo by si chcela mať v živote vyriešené, čo ťa ťaží, čo by si nechcela preniesť na svoje dieťatko? Všetko sú to veci, ktoré ti bránia absolútne sa tešiť na túto novú etapu a asi budeš prekvapená, ale bránia ti aj mať pokojný, harmonický a bezbolestný pôrod bez liekov.


Nájdi vo svojom podvedomí tieto prekážky a poďme na nich spolu pracovať. Zostavila som sadu 20 afirmačných kartičiek, ktoré sú nádherné, jemné, farebné a obsahujú 20 afirmácií k tehotenstvu a pôrodu. Čím skôr s nimi začneš pracovať, tým budeš bližšie k nádhernému prirodzenému pôrodu.


Ako s kartičkami pracovať?

Zaves si ich na miesto, kde ich budeš mať stále na očiach, napríklad na zrkadlo, chladničku, dvere na záchode :) Môžeš ich rozvešať po celom byte alebo si môžeš urobiť vlastnú tapetu. Buď kreatívna a urob si z toho malý projekt. Každý deň si afirmácie opakuj, v duchu, nahlas, čítaj ich. Rob to dovtedy, kým im neuveríš a nepocítiš v hrudi pocit, že toto je tvoje presvedčenie a abslútne mu veríš. Vezmi si ich k pôrodu a sústreď sa na ne pri predýchaní každej vlny, pri akejkoľvek nepohode alebo vyrušení.

Pôrodné afirmácie, tehotenské afirmácie, afirmačné kartičky
Pôrodné afirmácie, tehotenské afirmácie, afirmačné kartičky

Comments


bottom of page