Kurz hodnotím veľmi pozitívne. Bolo to veľmi príjemné, oddychové, žiadne nátlaky, že takto je to najlepšie a nedá sa to robiť inak. Všetky relaxačné techniky a dychové cvičenia boli príjemné a veľmi ma uvoľnili (až som pri jednom zaspala :)). Určite, ak sa na to budem sústrediť, tak mi to môže pomôctťpri zvládaní stresu počas pôrodu.

Radka z Bratislavy

Skvelý víkend, odišli sme oddýchnutí a spokojnejší:) Určite odporúčame, lektorka je ukážková, obsah kurzu veľmi dobre nastavený pre oboch, miesto veľmi príjemné.

Petronela z Popradu

Napriek tomu, že čakám druhé dieťatko, dozvedela som sa nové informácie. Vďaka Saške a jej relaxáciam som sa zbavila strachu z druhého pôrodu a nielen to, aj obáv, ktoré som mala v hlave ohľadom prvého dieťatka.

Radka z Rakúska

S mojím manželom sme si kurz naplno užili. Relaxácia, smiech a veľa nových informácií. Čakáme 2. dieťatko a som vďačná, že sa konečne nemusím báť pôrodu. A hlavne, že manžel vie, ako mi pomáhať pri pôrode a vžiť sa do situácie. Ďakujem Saška.

Jarka z Važca

Partnerovi sa kurz tiež páčil. Bolo mu sympatické, že to vôbec nebolo nijak silené, ale veľmi zrozumiteľne podané.

Radka z Bratislavy

Saška je milý a otvorený človek. Som rada, že som si vybrala práve jej kurz. Všetko nám perfektne a profesionálne vysvetlila a hlavne má úžasný dar reči. Jej relaxácie boli veľkým prínosom, príjemne sa jej hlas počúval. Zo Sašky je cítiť, že to je nielen jej práca, ale aj poslanie ❤

Radka z Rakúska

Saška bola vynikajúca. Veľmi oceňujem jej úprimnosť a bezprostrednosť. Je na nej vidno, že technikám z hypnopôrodu úprimne verí a robí to preto, lebo vie, že môže aj ďalším ženám pomôcť. Nič však nehrotí a nevidí veci čiernobielo.

Radka z Bratislavy

Kurz budem musieť zrušiť, nakoľko sa naša malá Dorotka poponáhľala a narodila sa 2.8 pred polnocou. Narodila sa v 33tt, tak je v inkubátore, ale v poriadku. Články o hypnopôrode mi veľmi pomohli, veľa som čítala a myslela som aj na vaše video, kde ste spomínali váš pôrod. Pomohli ste nám. Zvládli sme to bez stresu, komplikácií a za 3 hodiny. Vsetkým ženám, čo budú v kurze držím palce, nech to zvládnu presne tak ako si to naplánujú, pretože ozaj všetko je v hlave a ešte im k tomu budete môcť pomôcť aj vy. Držím všetkým palce a vám tiež, pani Alexandra.
Lenka, Ján a Dorotka z UK