top of page

Kurz hodnotím veľmi pozitívne. Bolo to veľmi príjemné, oddychové, žiadne nátlaky, že takto je to najlepšie a nedá sa to robiť inak. Všetky relaxačné techniky a dychové cvičenia boli príjemné a veľmi ma uvoľnili (až som pri jednom zaspala :)). Určite, ak sa na to budem sústrediť, tak mi to môže pomôctťpri zvládaní stresu počas pôrodu.

Radka z Bratislavy

Napriek tomu, že čakám druhé dieťatko, dozvedela som sa nové informácie. Vďaka Saške a jej relaxáciam som sa zbavila strachu z druhého pôrodu a nielen to, aj obáv, ktoré som mala v hlave ohľadom prvého dieťatka.

Radka z Rakúska

Skvelý víkend, odišli sme oddýchnutí a spokojnejší:) Určite odporúčame, lektorka je ukážková, obsah kurzu veľmi dobre nastavený pre oboch, miesto veľmi príjemné.

Petronela z Popradu

S mojím manželom sme si kurz naplno užili. Relaxácia, smiech a veľa nových informácií. Čakáme 2. dieťatko a som vďačná, že sa konečne nemusím báť pôrodu. A hlavne, že manžel vie, ako mi pomáhať pri pôrode a vžiť sa do situácie. Ďakujem Saška.

Jarka z Važca

Čo z kurzu si si najviac zapamätala?
..že partner nie je na okrasu :)) napríklad, že sa treba viac sústrediť na seba, na dýchanie, nie na to, aby personál nemocnice robil to, čo ja chcem, ale že je na to partner

Judit z Bratislavy

Som veľmi rada, že som absolvovala práve tento kurz, lebo ako prvorodička mám aspoň akú takú predstavu, čo sa pri pôrode odohráva, takže to nebude pre mňa úplný skok do neznáma. A hlavne už nemám pocit, že sa tam budú diať samé zlé veci.
Budúca maminka Miriam

Ako by si zhodnotila kurz?
Bol fantastický, úplne sa mi otočil pohľad na pôrody.
Mirka z Martina

Ako kurz hodnotí partner?
Odporúča ho všetkým budúcim otcom bez ohľadu na to či sa pôrodu zúčastnia alebo nie. Dozvedel sa veľa nových vecí, lepšie pochopil celému priebehu pôrodu ale aj tehotenstva. Uvedomil si svoju rolu pri pôrode, potrebu byť oporou pre ženu a potrebu byť informovaný o tom aké možnosti a riešenia budú ponúkať v nemocnici a rozumieť tomu. Tiež sa mu páčilo ako si radila, aby prebehla komunikácia so zdravotníkmi.

Kamila a Adam zo Spišskej Novej Vsi

bottom of page