top of page

Zlyhala som pri svojom pôrode?

Updated: May 29, 2021

Vedela si, že aj Vojvodkyňa z Cambridgea Kate Middleton rodila s pomocou Hypnopôrodu? A okrem nej aj Angelina Jolie, Jessica Alba, Gisele Bundchen...

Áno, aj známe ženy sa rozhodli pre pokojný a uvoľnený pôrod. Ale to neznamená, že absolvovali jeden kurz a vysnívaný pôrod prišiel sám od seba. :)

Hypnopôrod, prirodzený pôrod, pokojný pôrod, uvoľnený pôrod, predpôrodná príprava, predpôrodný kurz, kurz hypnopôrod

Kurz Hypnopôrod ti dá vedomosti, nástroje a techniky, ktoré ti pomôžu zvládnuť strach z pôrodu a zmeniť negatívne nastavenie na pozitívne. Naučí ťa zostať pokojná a uvoľnená, a preto dokážeš s kľudom reágovať na akúkoľvek situáciu, aká nastane.

Táto predpôrodná príprava rovnako poskytne nástroje a techniky tvojmu partnerovi, aby dokázal manažovať svoj stres, strach, dokázal ťa podporiť a eliminoval svoju potrebu zasahovať.

Vďaka kurzu Hypnopôrod získaš skúsenosti a sebavedomie, aby si zažila najlepší pôrod práve pre TEBA A TVOJE DIEŤATKO.


Ale nič z tohto sa nestane samo, len preto, že si absolvovala predpôrodný kurz! Aby si dosiahla takýto pokojný a vyrovnaný stav, bude potrebný tvoj čas, odhodlanie, úsilie a precvičovanie. Priviesť na svet dieťatko v akejkoľvek situácii si vyžaduje obrovskú dávku práce - na sebe.

Hypnopôrod, prirodzený pôrod, pokojný pôrod, uvoľnený pôrod, predpôrodná príprava, predpôrodný kurz, kurz hypnopôrod

Mala som potrebu toto napísať, aby si neočakávala, že niekto za teba urobí prácu. Ja takto svoje kurzy nevediem. Práve takéto nesprávne očakávania potom môžu mať za následok, že sa cítiš oklamaná, podvedená a máš výčitky, že si pri svojom pôrode zlyhala, lebo sa neudial tak, ako si čítala v nejakom časopise o celebritnom hypnopôrode alebo videla na youtube videu.


S veľkou láskou, nadšením a porozumením ti odovzdám svoje vedomosti a skúsenosti a naučím ťa používať svoju silu, dôverovať sebe, svojmu dieťatku, svojmu telu a zachovať si pritom dôstojnosť.


A pamätaj si: Či už kurz Hypnopôrod absolvuješ alebo nie, či tvoj pôrod dopadne podľa tvojich predstáv alebo úplne inak... Nikdy, nikdy si nezlyhala a nemusíš mať výčitky svedomia. Urobila si všetko, čo bolo v danej chvíli v tvojich silách a možnostiach a to je viac než dosť. ❤️


Recent Posts

See All

Comments


bottom of page